MAQ1990 napisał(a):

|
coś nie działa ten link z wzorem szalika. ja już zamówiłem, ale chciałem go jeszcze zobaczyć. i wiadomo kiedy będą?
|
Post wysłany dziś, odnośnie szalików na które zapisy były we wrześniu.....2006 roku
Jak to się mówi, lepiej późno niż wcale
