Wyświetl pojedynczy post
koker
Senior Member
 
Od: 12.2006
Skąd: Wolfsburg

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1369
Stary 14.03.2009, 23:14
Panowie mam nadzieje ze Varga i Niedzielan zrobia cos z tym zespolem...inaczej nie wiem jak to teraz bedzie wygladalo...bez Pawla :(...Andrzej musi teraz "wrocic"
Odpowiedz cytując