mozdzierz napisał(a):

[url]
Co do Tomka, poprostu mi już faceta żal. Ileż można.
|
A ja mam pytanie, ileż można kontnuować karierę tylko i wyłącznie po to żeby pobierać wynagrodzenie z wiloletniego sowitego kontraktu. A drugie pytanie dotyczy tego, kto decydował o tym, że klub nie rozwiązał kontraktu, ze względu na trwałą niezdolność zawodnika do gry, w sytuacji gdy było to możliwe już jakiś czas temu.