Wyświetl pojedynczy post
irman
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1368
Stary 14.03.2009, 23:08
mozdzierz napisał(a):Wyświetl post
[url]


Co do Tomka, poprostu mi już faceta żal. Ileż można.

A ja mam pytanie, ileż można kontnuować karierę tylko i wyłącznie po to żeby pobierać wynagrodzenie z wiloletniego sowitego kontraktu. A drugie pytanie dotyczy tego, kto decydował o tym, że klub nie rozwiązał kontraktu, ze względu na trwałą niezdolność zawodnika do gry, w sytuacji gdy było to możliwe już jakiś czas temu.
:/
Odpowiedz cytując