Wyświetl pojedynczy post
tormenthor
Senior Member
 
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#282
Stary 14.03.2009, 23:05
Oczywiście, że nie zasługujemy na mistrza ze względu na postawę i to, że na 20 kolejek zagraliśmy 2, 3 mecze dobre. Ale totalnym kelnerstwem jest niezdobycie mistrzostwa przy tylu wpadkach Legii i Lecha. Z każdym rokiem o to może być trudniej, zwłaszcza że platforma podarowała ITI dzierżawę terenów na 25 lat. Będą z tego, przy darmowej TVN - owskiej promocji, niesamowitą kasę tłukli - np. z koncertów i z innych eventów, a także z handlu. Teraz, gdy mamy skład porównywalny, powinniśmy walczyć całym sercem o ten tytuł. Co z tego, że byliśmy zdecydowanie lepsi od GKS skoro rywal był dramatycznie słaby.
Odpowiedz cytując