Wyświetl pojedynczy post
wkurzona
Junior Member
 
Od: 08.2008
Skąd: Nowy Targ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#46
Stary 14.03.2009, 23:00
"Szarotki" sezon 2008/2009 kończą z brązowym medalem. 13 marca hokeiści Wojasa Podhale pokonali gdańskiego Stoczniowca 4:3. Wiadomo,ze apetyty mielismy wielkie przed PO, ale braz tez cieszy.
Odpowiedz cytując