Temat
:
Hokej na lodzie
Wyświetl pojedynczy post
wkurzona
Junior Member
Od: 08.2008
Skąd: Nowy Targ
Offline
#
46
14.03.2009, 23:00
"Szarotki" sezon 2008/2009 kończą z brązowym medalem. 13 marca hokeiści Wojasa Podhale pokonali gdańskiego Stoczniowca 4:3. Wiadomo,ze apetyty mielismy wielkie przed PO, ale braz tez cieszy.
wkurzona
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wkurzona
Znajdź inne posty napisane przez wkurzona