Wyświetl pojedynczy post
irman
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#281
Stary 14.03.2009, 22:54
Jeśli ktokolwiek miał nadzieję na mistrza, po tej kolejce powinien sobie odpuścić trzymanie kciuków za straty punktów Lecha. Jesteśmy po prostu za słabi na wygranie ligi i z całą pewnością na ten tytuł nie zasługujemy. Dwa lata temu mówiło się o Zagłębiu, że jest najsłabszym mistrzem od lat i to chyba była prawda. Moim zdaniem jesteśmy obecnie znacznie słabsi od tamtego Zagłębia.

Mieliśmy dzisiaj trochę pecha, bo byliśmy lepsi od Bełchatowa. Można pisać, że gdyby się wykorzystało kilka sytuacji to byłoby dobrze. No ale czy tak nie było z Wisłą za czasów Petrescu, Okuki, Nawałki. Też wystarczyło wykorzystać kilka okazji i byłoby super. Drużyny mistrzowskie chrakteryzują się właśnie tym, że to co mają to wykorzystują i kropka.

Ja w tej rundzie nie liczę na nic więcej jak na wygrane ze Starozakonnymi i Legią. Może uda się nie dostać w dupsko w Poznaniu.
:/
Odpowiedz cytując