Temat
:
Bilety
Wyświetl pojedynczy post
M152T4L
Senior Member
Od: 08.2007
Offline
#
984
14.03.2009, 22:29
Ile kosztują bilety na derby w FC?
Powód: bo mnie jaja swędzą
Ostatnio edytowane przez M152T4L : 14.03.2009 o godz. 22:31.
Po burzy słońce wychodzi zza chmur,
i
nad Krakowem zaświeci znów,
O jednym marzę o jednym wciąż śnię,
mistrzem będzie Wisełka na pewno to wiem!!
M152T4L
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do M152T4L
Znajdź inne posty napisane przez M152T4L