Wyświetl pojedynczy post
kONwalia
Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#276
Stary 14.03.2009, 22:19
Nie ma już co roztrząsać, trudno, stało się.
Przed nami Derby i Legia, dwa jakże ważne z wiadomych względów mecze - 6 pkt - damy radę, RAZEM damy radę.
Jeżeli jutro nawet Górnik nie zatrzyma Lecha no to cóż, PATRZMY SERCEM a nie rozumem
Odpowiedz cytując