Temat
:
[20. kolejka] GKS Bełchatów - Wisła Kraków 14.03.2009 - sobota, godz. 18:15
Wyświetl pojedynczy post
kONwalia
Member
Od: 03.2009
Offline
#
276
14.03.2009, 22:19
Nie ma już co roztrząsać, trudno, stało się.
Przed nami Derby i Legia, dwa jakże ważne z wiadomych względów mecze - 6 pkt - damy radę, RAZEM damy radę.
Jeżeli jutro nawet Górnik nie zatrzyma Lecha no to cóż, PATRZMY SERCEM a nie rozumem
kONwalia
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kONwalia
Znajdź inne posty napisane przez kONwalia