ciacho napisał(a):

Powiedzcie mi jedno. Co sobie myśli nasz trener wpuszczając na boisko Łobodzińskiego? Bo chyba nie to, że ten swoją przebojowością pomoże nam w zwycięstwie?
PS. Czy tylko mnie irytuje gra Diaza, bo widzę, że tutaj wszyscy się nim zachwycają. To jest gracz jak Cantoro, żadnej gry z klepki, wstrzymywanie każdej akcji. Zgodzę się, może być pożyteczny, ale nie w ofensywie i nie w środku pola obok również tak grającego Sobola. To może być ustawienie na Barcelonę a nie na GKS Belchatów
|
Mnie nie irytuje, a wiesz dlaczego? Bo nie mamy innego bardziej ofensywnego piłkarza w kadrze, ktory jednoczesnie by umiał dobrze bronić, przecież nasz playmaker z Teplic się ciągle aklimatyzuje, i potrzebuje więcej czasu...