Wyświetl pojedynczy post
MedEx
Member
 
Od: 02.2009
Skąd: z lepszej strony Błoń

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#273
Stary 14.03.2009, 21:59
element napisał(a):Wyświetl post
Cóż w tym takiego dziwnego?
A to że jak się ma zakaz to wydawałoby się że oficjalnie być tam nie można. A my byliśmy. Dla mnie to dziwne dlatego pytam.
Odpowiedz cytując