Temat
:
[20. kolejka] GKS Bełchatów - Wisła Kraków 14.03.2009 - sobota, godz. 18:15
Wyświetl pojedynczy post
MedEx
Member
Od: 02.2009
Skąd: z lepszej strony Błoń
Offline
#
273
14.03.2009, 21:59
element
napisał(a):
Cóż w tym takiego dziwnego?
A to że jak się ma zakaz to wydawałoby się że oficjalnie być tam nie można. A my byliśmy. Dla mnie to dziwne dlatego pytam.
MedEx
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MedEx
Znajdź inne posty napisane przez MedEx