|
Ile razyu trzeba tłuc, że Lech i Legia nie obniżają murawy, ani nie wymieniiają systemu grzewczego!! cożeś się tak uparł - nie da się i już. Nie ma szatni, pomieszczeń dla sędziów, loży Vip, miejsca na kamery, a co najważniejsze, nie będzie BOISKA - chyba, że chcesz grać na piachu i kamieniach, to nie ma problemu.
|