Wyświetl pojedynczy post
el Nuero
Senior Member
 
 
Od: 02.2009
Skąd: Białystok - Rzym

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 14.03.2009, 21:41. Let's pray for Paweł
Cytat:
Ujek: Piłka nie jest sprawiedliwa (...) Wisła konstruowała akcje, piłkarsko na pewno prezentowała się od nas lepiej.
Choć do Ujka można mieć wiele pretensji za ostrą grę, to dzisiaj potrafił przyznać, że to Wisełka dominowała na boisku w Bełchatowie. Niestety, punktów nam od tego nie przybędzie...

A co do Brożka, to naprawdę chyba jutro by trzeba było dać na Mszę o jego szybki powrót do zdrowia. Bo jeśli okaże się że np. "poszły" wiązadła i Pawła czeka półroczna pauza, to od dziś Wisełka będzie tylko walczyć o miejsce pucharowe. Nawet jeśli jutro chłopaki Heńka pokonają pyry, to my pozostaniemy w tym samym miejscu (na 3. pozycji). Kto będzie strzelał bramki, gdy Boguski się zaciął, a nikt inny z kadry nie zdobył więcej niż 2 gole?
Odpowiedz cytując