|
Pewnie wszyscy z niecierpliwościa czekamy na "wyrok" Pawła - czy będzie to pół roku czy 3 tygodnie w zawieszeniu. Miejmy nadzieję, że to jest tylko skręcenie kolana bo wyglądało to tak okropnie, że musiałem sobie zasłaniać oczy jak pokazywali powtórki.
PAWEŁ TRZYMAJ SIĘ!!!!
|