Wasiu napisał(a):

O kuuuuuurwaaaaaa <hahahaha>
Przeciez on ani jednego strzalu dobrze nie wyciagnal. A pilki wybijal po autacj, Pawelek przy nim to profesor. Jesli ty masz takie usprawiedliwienie to daj sobie spokoj z pisaniem bo sie osmieszasz tylko.
|
Chłopie, Sapela dzisiaj wyciągał co mógł. Gdyby nie on mielibyśmy z 2 gole.
ps. Śmieszny jesteś, jeśli masz tylko coś takiego do napisania to nie włączaj tego forum.