Wyświetl pojedynczy post
budka
Senior Member
 
Od: 09.2007
Skąd: :<1980:>

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#265
Stary 14.03.2009, 21:36
Szczęście w nieszczęściu jest to "tylko" skręcenie.Przy takich możliwościach jakie ma klub to wróci na boisko za max 1,5 miecha.
Odpowiedz cytując