Temat
:
[20. kolejka] GKS Bełchatów - Wisła Kraków 14.03.2009 - sobota, godz. 18:15
Wyświetl pojedynczy post
budka
Senior Member
Od: 09.2007
Skąd: :<1980:>
Offline
#
265
14.03.2009, 21:36
Szczęście w nieszczęściu jest to "tylko" skręcenie.Przy takich możliwościach jakie ma klub to wróci na boisko za max 1,5 miecha.
OTO KRÓL NADCHODZI !!!
budka
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do budka
Odwiedź stronę domową użytkownika budka!
Znajdź inne posty napisane przez budka