Wyświetl pojedynczy post
Eweneme
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Lepsza Strona Błoń

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#263
Stary 14.03.2009, 21:34
Wie ktoś skąd się tylu Wiślaków wzięło? Podobno jest zakaz chyba że jestem źle poinformowany... W C+ wyszło świetnie ! GKS zaczął "Kto dziś wygra?" I nagle mega bomba "WISŁA !"
Odpowiedz cytując