Temat
:
[20. kolejka] GKS Bełchatów - Wisła Kraków 14.03.2009 - sobota, godz. 18:15
Wyświetl pojedynczy post
Eweneme
Senior Member
Od: 07.2008
Skąd: Lepsza Strona Błoń
Offline
#
263
14.03.2009, 21:34
Wie ktoś skąd się tylu Wiślaków wzięło?
Podobno jest zakaz chyba że jestem źle poinformowany... W C+ wyszło świetnie ! GKS zaczął "Kto dziś wygra?" I nagle mega bomba "WISŁA !"
Eweneme
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Eweneme
Znajdź inne posty napisane przez Eweneme