Wyświetl pojedynczy post
iiYama
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: IV -> XV -> NRW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1365
Stary 14.03.2009, 21:31
http://www.weszlo.com/news/2606

Ostatnie ujęcie, z boku, które pokazuje kontuzję Pawła jest okropne :(. Rzut kamery z tyłu nie oddaje pełni sytuacji, ale to z boku, masakra :(.


Co do Tomka, poprostu mi już faceta żal. Ileż można.
Ave
Wisła
Odpowiedz cytując