Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#257
Stary 14.03.2009, 20:57
Beto gra dobrze...jak na siebie Może się jeszcze rozkręcić, ale stylu gry nie zmieni. Czyli będzie jeszcze lepiej się zastawiał i odgrywał. Ale musi być do pary ktoś, kto te odegrania będzie wykorzystywał wchodząc w pole karne lub oddając celne strzały. Nie wymagajmy od jednego zawodnika, by grał za dwóch
..
Odpowiedz cytując