Beto gra dobrze...jak na siebie

Może się jeszcze rozkręcić, ale stylu gry nie zmieni. Czyli będzie jeszcze lepiej się zastawiał i odgrywał. Ale musi być do pary ktoś, kto te odegrania będzie wykorzystywał wchodząc w pole karne lub oddając celne strzały. Nie wymagajmy od jednego zawodnika, by grał za dwóch
