Szary007 napisał(a):

Akurat nasza gra przed i po zejściu Brożka wyglądała praktycznie tak samo.
|
No tu się nie zgodzę, w pierwszej połowie sytuacji klarownych ze strony napastników naszej drużyny było więcej i bardziej absorbowali obronę.
Brak klasowego pomocnika ofensywnego to nasza główna bolączka, przepięcie się na defensywnych od lat Cantoro, Sobolewskiego, Diaza....
Ale to są lata zaniedbań od czasów Szymkowiaka.