Wyświetl pojedynczy post
Donson
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#254
Stary 14.03.2009, 20:55
Szary007 napisał(a):Wyświetl post
Akurat nasza gra przed i po zejściu Brożka wyglądała praktycznie tak samo.
No tu się nie zgodzę, w pierwszej połowie sytuacji klarownych ze strony napastników naszej drużyny było więcej i bardziej absorbowali obronę.
Brak klasowego pomocnika ofensywnego to nasza główna bolączka, przepięcie się na defensywnych od lat Cantoro, Sobolewskiego, Diaza....
Ale to są lata zaniedbań od czasów Szymkowiaka.
JESTEM LAMUSEM
Odpowiedz cytując