Wyświetl pojedynczy post
Szary007
Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#252
Stary 14.03.2009, 20:51
Donson napisał(a):Wyświetl post
Z drugiej jednak strony mieliśmy dzisiaj symulację tego jak wygląda Wisła Kraków bez Pawła Brożka i nie napawa to optymizmem.
Akurat nasza gra przed i po zejściu Brożka wyglądała praktycznie tak samo.

Bardzo dobry mecz Marcelo, dobrze, że żaden z zagrożonych nie dostał kartki.

Jedynie kogo nam tylko brakuje to takiego kilera, który ma jedną sytuację w meczu i strzela.

Nie tak jak Cwielong, który zamiast skupic się na dostawienie czubka buta do piłki, patrzy na sędziego i tylko czeka jak ten gwizdnie karnego.
Odpowiedz cytując