Wyświetl pojedynczy post
grogoriogreg
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#249
Stary 14.03.2009, 20:47
Incognito2192 napisał(a):Wyświetl post
No nie, chyba inny mecz oglądaliśmy. Jak widziałem te zagrywki Brożka na wolne pole - do zawodników Bełchatowa, albo na aut to miałem dość. Baszczu podłączał się w akcje ofensywne, harował na całej lini.

W pierwszej połowie dużo lepszy Brożek od Baszcza, lewa strona była dziś dużo lepsza od prawej. Brożek grał do przodu (sta straty), wreszcie grał ofensywnie, miał kilka rajdów, nie mówie, że Baszczu grał źe, po prostu był minimalnie gorszy od Pietii
Odpowiedz cytując