Cytat:
|
Co do Beto, po oglądnieciu paru meczy z jego udziałem, uważam ze na chwile obecną nie jest dla Nas żadnym wzocnieniem
|
Ja byłbym spokojny z ocenianiem Beto. Tak jak Wieszczu komentował w zastawce jest zajebisty. Dajmy mu pograć jeszcze. Junior przyszedł do Wisły i też nie grał odrazu kokosów.
Cytat:
|
żadnen z Naszych stoperów nie dostał żółtej kartki i nie bedzie pauzował w derbowym meczu.
|
No ok, a co jak(odpukać w niemalowane) obaj dostaną w meczu z Craxą i nie zagrają w "meczu o wszystko" z Lechem? ;/