Wyświetl pojedynczy post
Bobic
Banita
 
Od: 07.2006
Skąd: A coś Ty taki ciekawy? ;-)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#244
Stary 14.03.2009, 20:44
vojtex napisał(a):Wyświetl post
Beto-człowiek nieporozumienie,koszykarz, chłopaczek wygrany w Lejsach on jest beznadziejny :/

Wystep dobry ale brak gola!!!
To ty chyba jeszcze beznadziejnego zawodnika nie widziałes
Odpowiedz cytując