Wyświetl pojedynczy post
tormenthor
Senior Member
 
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 14.03.2009, 20:43
Nad naszą Wisełką jest jakieś .......one fatum. Nie dość, że frajersko tracimy punkty w tym sezonie, to jeszcze kontuzje 2 najlepszych piłkarzy tej ligi czyli Brożka i Garguły. A do tego najlepiej opłacany kopacz ligi Łobodziński gra piach, najdroższy transfer ekstraklasy ostatnich lat - czyli Jirsak w ogóle nie gra. Jedyne pocieszenie jest takie, że Ćwielong i Beto nieźle się prezentują i jeśli nabiorą pewności siebie może być tylko lepiej.
Odpowiedz cytując