Wyświetl pojedynczy post
fst
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#240
Stary 14.03.2009, 20:43
Pusiek napisał(a):Wyświetl post
ale przynajmniej to nie więzadła..
Tego jeszcze nie wiadomo. Brożek przejdzie dokładne badania i dopiero wtedy będzie jasne na czym stoi i ile potrwa leczenie.

vojtex napisał(a):Wyświetl post
Beto-człowiek nieporozumienie,koszykarz, chłopaczek wygrany w Lejsach on jest beznadziejny :/

Wystep dobry ale brak gola!!!
Nosz kur... mać! Zdecyduj się chłopie!

Czego Ty sie spodziewałeś? Ze wbiegnie i na wstępie 2 bramy walnie? Tak bardzo na bramkach i zwycięstwach Ci zależy? W tej rundzie ŁKS nieźle daje czasu jak na razie, więc może sie przerzuć- Ty będziesz szczęśliwy na pewno, a na forum będzie jednego płaczka mniej.
Powód: zuo
Ostatnio edytowane przez fst : 14.03.2009 o godz. 20:48.
Odpowiedz cytując