Pusiek napisał(a):

|
ale przynajmniej to nie więzadła..
|
Tego jeszcze nie wiadomo. Brożek przejdzie dokładne badania i dopiero wtedy będzie jasne na czym stoi i ile potrwa leczenie.
vojtex napisał(a):

Beto-człowiek nieporozumienie,koszykarz, chłopaczek wygrany w Lejsach on jest beznadziejny :/
Wystep dobry ale brak gola!!!
|
Nosz kur... mać! Zdecyduj się chłopie!
Czego Ty sie spodziewałeś? Ze wbiegnie i na wstępie 2 bramy walnie? Tak bardzo na bramkach i zwycięstwach Ci zależy? W tej rundzie ŁKS nieźle daje czasu jak na razie, więc może sie przerzuć- Ty będziesz szczęśliwy na pewno, a na forum będzie jednego płaczka mniej.