Wyświetl pojedynczy post
kohprzem'68
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: w KRAKOWIE tyle GWIAZD ?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#237
Stary 14.03.2009, 20:41
Taka mała dedykacja dla płaczków , nikt nie gwarantuje samych zwycięstw i mistrza co sezon bo jesteśmy Biała Gwiazda z Krakowa taką mamy drużynę na obecną chwilę i nawet Boguś Cupiał nie ma na to wpływu że mytlana z przeciętnymi kopaczami z Bełchatowa wyglada jak wygląda , mimo walki i zaangażowania .
Nam i tak nic innego nie pozostaje jak przyjść na mecz w dużęj ilości bez względu na ostatnie wyniki i pokazać dopingiem że jesteśmy z tymi co walczą o jak najlepszą pozycję naszego klubu .

Byliśmy , widzieliśmy już wiele ..."we all hope this is our moment."
Odpowiedz cytując