Wyświetl pojedynczy post
vojtex
Member
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#236
Stary 14.03.2009, 20:41
Beto-człowiek nieporozumienie,koszykarz, chłopaczek wygrany w Lejsach on jest beznadziejny :/

Wystep dobry ale brak gola!!!
Odpowiedz cytując