Zieniu17 napisał(a):

Widzieliśmy tydzień temu bez Stilica w meczu z Jagą. Lech wygrał 1:0, z tą samą Jagą, która wczoraj pokonała Legie...
|
Wiem, wiem troche źle się wyraziłem. Miałem na myśli obydwóch piłkarzy, gdyż nie umiem wskazać zdecydowanie kto jest tam wiodącą postacią(czyt. w Lechu).