Waldus88 napisał(a):

|
Brożek i tak zapewne odchodzi za pół roku z Wisły
|
Jeśli się okaże, że to więzadła to wątpię, w to, że jakiś klub będzie go chciał teraz kupić. Polscy piłkarze i bez tego mają problem, żeby wyjechać do przyzwoitego klubu za granice.