Wyświetl pojedynczy post
fst
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#232
Stary 14.03.2009, 20:39
Waldus88 napisał(a):Wyświetl post
Brożek i tak zapewne odchodzi za pół roku z Wisły
Jeśli się okaże, że to więzadła to wątpię, w to, że jakiś klub będzie go chciał teraz kupić. Polscy piłkarze i bez tego mają problem, żeby wyjechać do przyzwoitego klubu za granice.
Odpowiedz cytując