Wyświetl pojedynczy post
Zieniu17
Senior Member
 
 
Od: 12.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 14.03.2009, 20:38
Waldus88 napisał(a):Wyświetl post
Żal zmarnowanych szans przez Wisłę, niestety strata do Lecha jest duża jednak ja wierze jutro w Górnik Zabrze, a przede wszystkim wierzę w WISŁĘ KRAKÓW.
Co do GKS-u to widzimy jakim jest "dnem" bez Łukasza Garguły. Teraz najprawdopodobniej(niestety - osłabienie Wisły, albo stety - Brożek i tak zapewne odchodzi za pół roku z Wisły) zobaczymy jaką drużyną bez Pawła Brożka jest Wisła.

btw. chciałbym zobaczyć Lecha bez np. Stilicia czy Lewandowskiego.
Widzieliśmy tydzień temu bez Stilica w meczu z Jagą. Lech wygrał 1:0, z tą samą Jagą, która wczoraj pokonała Legie...
Już za chwile, za chwileczke Broziu strzeli pod poprzeczke!

Fundacja #1 - Wiezi Muzyki
Fundacja #1 - Nie mysl sobie ze
Firma krk - Zamiast szukac podzialow
Fundacja #1 - Uwazaj dzieciak
Peja - (Z)robie szmal
Odpowiedz cytując