Waldus88 napisał(a):

Żal zmarnowanych szans przez Wisłę, niestety strata do Lecha jest duża jednak ja wierze jutro w Górnik Zabrze, a przede wszystkim wierzę w WISŁĘ KRAKÓW.
Co do GKS-u to widzimy jakim jest "dnem" bez Łukasza Garguły. Teraz najprawdopodobniej(niestety - osłabienie Wisły, albo stety - Brożek i tak zapewne odchodzi za pół roku z Wisły) zobaczymy jaką drużyną bez Pawła Brożka jest Wisła.
btw. chciałbym zobaczyć Lecha bez np. Stilicia czy Lewandowskiego.
|
Widzieliśmy tydzień temu bez Stilica w meczu z Jagą. Lech wygrał 1:0, z tą samą Jagą, która wczoraj pokonała Legie...
