Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#229
Stary 14.03.2009, 20:38
grogoriogreg napisał(a):Wyświetl post
Baszczu - 6
Brożek - 7 - na prawdę, dziś forma blisko z tej z Beitaru

No nie, chyba inny mecz oglądaliśmy. Jak widziałem te zagrywki Brożka na wolne pole - do zawodników Bełchatowa, albo na aut to miałem dość. Baszczu podłączał się w akcje ofensywne, harował na całej lini.

Coś mi się wydaje że jakby Paweł nie był taki dobry to na Piotrka nikt by nie spojrzał :/
Odpowiedz cytując