grogoriogreg napisał(a):

Baszczu - 6
Brożek - 7 - na prawdę, dziś forma blisko z tej z Beitaru
|
No nie, chyba inny mecz oglądaliśmy. Jak widziałem te zagrywki Brożka na wolne pole - do zawodników Bełchatowa, albo na aut to miałem dość. Baszczu podłączał się w akcje ofensywne, harował na całej lini.
Coś mi się wydaje że jakby Paweł nie był taki dobry to na Piotrka nikt by nie spojrzał :/