Wyświetl pojedynczy post
Nitrox
Senior Member
 
Od: 07.2007
Skąd: .....

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#228
Stary 14.03.2009, 20:37
I po raz kolejny drużyny, które sa przed Nami tracą punkty, My tego nie potrafimy wykorzystac. Jeszcze znając życie jutro lech przegra. Co do meczu, to zaangażowania nawet im nie brakowało, sytuacje mieli żeby zdobyć zwycięską bramke, ale niestety nie strzeli. Zastanawia mnie tylko teraz, kto bedzie bramki strzelał, jezeli kontuzja Pawała okaże sie poważna !!

Co do Beto, po oglądnieciu paru meczy z jego udziałem, uważam ze na chwile obecną nie jest dla Nas żadnym wzocnieniem. Jedynie co potrafi to sie dobrze zastawić, kolejny mecz bez gola i strzału na bramke a z tego będzie sie go rozliczac. Którys z komentatorów C+ powiedział, że według statystyk Beto przez 4 czy 5 sezonów w Brazylii strzelił chyba 5 goli ( to pozsotawie bez komentarza, ale do Wisły był sprowadzany, z myslą o strzelaniu bramek). Jeden z większych plusów tego meczu to jest, że żadnen z Naszych stoperów nie dostał żółtej kartki i nie bedzie pauzował w derbowym meczu.
Ostatnio edytowane przez Nitrox : 14.03.2009 o godz. 22:50.

Odpowiedz cytując