Wyświetl pojedynczy post
w0lno.
Senior Member
 
 
Od: 06.2007
Skąd: Łódź

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#225
Stary 14.03.2009, 20:35
Płakać się chce...
Nie dość, że straciliśmy 2 bardzo ważne punkty, to jeszcze kontuzja Pawła. Niestety nie było mi dane oglądać tego spotkania, ale jak przeczytałem o kontuzji Brożka to po prostu mnie ścięło z nóg.
Straciliśmy okazję na dojście Legii. Szkoda... Niestety, ale jeśli potwierdzą się najczarniejsze scenariusze, to uważam, że nie obronimy tytułu.

Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce...

EDIT: Ciekawe jak sobie poradzimy bez Pawła? Kto będzie strzelał bramki?
Ostatnio edytowane przez w0lno. : 14.03.2009 o godz. 20:42.
Odpowiedz cytując