|
Płakać się chce...
Nie dość, że straciliśmy 2 bardzo ważne punkty, to jeszcze kontuzja Pawła. Niestety nie było mi dane oglądać tego spotkania, ale jak przeczytałem o kontuzji Brożka to po prostu mnie ścięło z nóg.
Straciliśmy okazję na dojście Legii. Szkoda... Niestety, ale jeśli potwierdzą się najczarniejsze scenariusze, to uważam, że nie obronimy tytułu.
Dumni po zwycięstwie, wierni po porażce...
EDIT: Ciekawe jak sobie poradzimy bez Pawła? Kto będzie strzelał bramki?
Ostatnio edytowane przez w0lno. : 14.03.2009 o godz. 20:42.
|