|
Panowie, jak widziałem to co wyprawiają nasi kopacze w sytuacjach podbramkowych, to myślałem, że wy.......e telewizor przez okno. Ileż ****a moża partaczyć sytuacji. tam nikt nie umie strzelic oprucz Brożka, no chyba, że Boguskiemu zejdzie piłka z nogi. "gramy dobrze, tylko brakuje nam skuteczności", "byliśmy lepsi od przeciwnika, ale zremisowaliśmy" - czasami sie zastanawiam czy Baszczyński wie na czym polega piłka nożna. Żenada
Już za chwile, za chwileczke Broziu strzeli pod poprzeczke!
Fundacja #1 - Wiezi Muzyki
Fundacja #1 - Nie mysl sobie ze
Firma krk - Zamiast szukac podzialow
Fundacja #1 - Uwazaj dzieciak
Peja - (Z)robie szmal
|