Wyświetl pojedynczy post
Bronex
Senior Member
 
Od: 04.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#221
Stary 14.03.2009, 20:32
Bardzo szkoda Pawła Brożka. Jeżeli Paweł nie zagra do końca sezonu z powodu tej kontuzji to przy takiej grze reszty zespołu miejsce z przedziału 4-6 będzie dla nas jak najbardziej realne.. Jak się patrzy na Ćwielonga czy Beto to można tylko zapłakać.... ale czy tylko nad ich grą Powolutku na Reymonta kończy się czas Bednarza i Skorży. Takie rezultaty (a raczej ich brak) mogą zagwarantować inni ludzie za znacznie mniejsze pieniądze. Skoro nie dokonujemy transferów to szanowny panie Cupiale , Rado Nadzorcza po co nam Bednarz.
Ostatnio edytowane przez Bronex : 14.03.2009 o godz. 20:39.
Odpowiedz cytując