Nie można odmówić im ambicji i zaangażowania. Stworzyli 4-5 setek, największy żal do Sobola, czemu nie zamknął oczu i nie huknął z całej siły?
Moje oceny
Pawełek - bez oceny bo był bez roboty, chyba pierwszy mecz w sezonie bez kiksu (jedyny pozytyw

)
Baszczu - 6
Brożek - 7 - na prawdę, dziś forma blisko z tej z Beitaru
Głowa - 6
Marcelo - 8 - dobrze że obrona bez kartek
Ćwielong - 6 - próbował, dużo lepszy od Małego i Łoba
Sobol - 5 (gdyby nie ta sytuacja dostalby 7)
Diaz - 8 - z Marcelo byli najlepsi
Zieniu - 2 - niestety, dzis nie umiał dograć dobrej piłki
Boguski - 1 - on jest bez formy, najgorszy na boisku z naszych
Brożek - bez oceny wiadomo dlaczego
Beto - 4 zastawienie się i nic poza tym
Łobo - grał za krótko, a ten jego piękny półwolej...
Mały - 1 - kolejny zupełnie bez formy