Wyświetl pojedynczy post
Schabek
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#217
Stary 14.03.2009, 20:29
Piłka po prostu nie chciała wpaść widać nieporadność naszych pod bramką rywala, umiejętności to oni mają jednak w sytuacjach to nagle gorące głowy się robią. Następny mecz - derby tu musimy wygrać. Zobaczymy jak jutro Amica sobie poradzi bo znając życie taktyka Górnika będzie podobna jak dziś Bełchatowa
95% idiotów czyta posty z reką na myszce ... Nie zdejmuj teraz ręki za późno

Wisła Kraków!
Odpowiedz cytując