|
Piłka po prostu nie chciała wpaść widać nieporadność naszych pod bramką rywala, umiejętności to oni mają jednak w sytuacjach to nagle gorące głowy się robią. Następny mecz - derby tu musimy wygrać. Zobaczymy jak jutro Amica sobie poradzi bo znając życie taktyka Górnika będzie podobna jak dziś Bełchatowa
95% idiotów czyta posty z reką na myszce ... Nie zdejmuj teraz ręki za późno 
Wisła Kraków!
|