Wyświetl pojedynczy post
SuperTSW
Junior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 14.03.2009, 20:27
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Wisła Kasperczaka to miała Żurwskiego, Frankowskiego i momentami Kuźbę.

My mamy (mieliśmy?) jednego skutecznego napastnika. Taka drobna różnica.

W poprzednim sezonie obok Brozia bramki strzelał seryjnie Zieńczuk. Teraz takiego drugiego strzelca brakuje.

Przecież sytuacje były, tylko skuteczność do bani.

Niestety, wydaje się że jest pozamiatane. A jeśli z Brożkiem będzie źle, to nawet o pudło może być trudno.
Po wczorajszych wynikach ,gdyby im zalezalo to powinni wyjsc na takiej ku*wie ze iskry powinny leciec,tymbardziej ze dzisiejszy GKS to bylo dno ! Nie da sie rozgrywac ataku pozycyjnego ? Zgoda to wtedy gdy sie straci pilke ,gra sie presingiem i z kontry i zawsze da sie strzelic,niestety jak sie udaje gre w pilke to tak sie to konczy.
PO CO WY GRACIE JAK WY AMBICJI NIE MACIE
Odpowiedz cytując