Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#210
Stary 14.03.2009, 20:27
SuperTSW napisał(a):Wyświetl post
Nie chce sie narazac na smiesznosc ,ale takich kelnerów jak dzis grali kolesie z GKS ,to Wisła Kasperczaka by powiozła 5-0 .Juz naprawde nie ma co tego meczu robijac na czynniki pierwsze i pisac o tym ze wystarczylo siasc na Belchatowie porzadnie przez 20 minut i 2-0 lub 3-0 pewno . Takto nasi pilkarze kolejny raz pokazali jak im zalezy w tym sezonie .Mam ich gdzies po tym meczu ,tak sie nie gra
A co ma do tego Wisła Kasperczaka , pozatym gratuluję tego że rejestrujesz się po to by takie bzdury wypisywać.Mi by się nie chciało.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując