Temat: Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
pozdi91
Senior Member
 
Od: 02.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#268
Stary 14.03.2009, 20:26
Ja tez korzystam z gg na samsungu, z tym, że mam telefon w Plusie i transfer danych mam wliczony bodajże w GPRS, nie ważne - za darmo i tyle. A Ty prawdopodobnie musisz wykupić pakiet internetowy, 200 / 500kb różnie. Ale rozmowy na gg "ważą" mało kb, więc mniejszy pakiet wystarczy. Poszukaj na stronie operatora, powianno coś więcej pisać.


+

http://mobilne.gadu-gadu.pl/ile-to-kosztuje
Ostatnio edytowane przez pozdi91 : 14.03.2009 o godz. 20:30.
Odpowiedz cytując