Ja tez korzystam z gg na samsungu, z tym, że mam telefon w Plusie i transfer danych mam wliczony bodajże w GPRS, nie ważne - za darmo i tyle. A Ty prawdopodobnie musisz wykupić pakiet internetowy, 200 / 500kb różnie. Ale rozmowy na gg "ważą" mało kb, więc mniejszy pakiet wystarczy. Poszukaj na stronie operatora, powianno coś więcej pisać.
+
http://mobilne.gadu-gadu.pl/ile-to-kosztuje