Wyświetl pojedynczy post
IncognitoTSW
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#209
Stary 14.03.2009, 20:26
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Wisła Kasperczaka to miała Żurwskiego, Frankowskiego i momentami Kuźbę.

My mamy (mieliśmy?) jednego skutecznego napastnika. Taka drobna różnica.

W poprzednim sezonie obok Brozia bramki strzelał seryjnie Zieńczuk. Teraz takiego drugiego strzelca brakuje.

Przecież sytuacje były, tylko skuteczność do bani.

Niestety, wydaje się że jest pozamiatane. A jeśli z Brożkiem będzie źle, to nawet o pudło może być trudno.
ja wiem? Raczej brakło kogoś w stylu Szymkowiaka albo Ryśka Czerwca w pomocy. Mamy Sobola i Diaza którzy jak nie zagrają piłki na wysokości 1 piętra co najmniej to nie będą sobą. Wszystkie piłki w stylu "Długa!!!!".
Odpowiedz cytując