Wyświetl pojedynczy post
Natkan
Senior Member
 
Od: 02.2008
Skąd: Wiślackie okolice Krakowa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#208
Stary 14.03.2009, 20:25
Wisła walczyła i widać było tą wściekłość gdy goli nie strzelili. Liczę na strate punktów Lecha i zostajemy w grze bo Wisła się rozkręca. Co do sytuacji to brakło szczescia np przy strzale Ćwielonga czy Beto który z kilkoma obrońcami ładnie sobie wypracował szanse bo sytuacja Sobolewskiego to już nie brak szczęscia a profesjonalizmu.
Second Place is for Losers
Jazda Jazda Jazda Biała Gwiazda
Odpowiedz cytując