Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#202
Stary 14.03.2009, 20:24
<Crasch> napisał(a):Wyświetl post
tydzien temu Wisła była supe,r na mistrza, teraz nie udało sie strzelić bo mieli kompletnego niefarta i juz są mieszani z błotem
Dokładnie.
Ze skrajności w skrajność

SuperTSW napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem z czego sie tak cieszycie ,bo ja po dzisiejszym meczu czuje sie zrobiony "w chuja" przez naszych pilkarzy i niech sobie juz daruja te tlumacznia pomeczowe bo sa zenujacy,ze pilka nie wpadla itd .Taki Belchatów ,jakby sie sezon zaczynal to bylby murowanym kandydatem do spadku , parodia.
Prosze przestań, brzuch boli ze śmiechu
Ostatnio edytowane przez Kamson : 14.03.2009 o godz. 20:26.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując