<Crasch> napisał(a):
|
;692513Sapela dzisiaj zagrał fantastycznie.
|
O kuuuuuurwaaaaaa <hahahaha>
Przeciez on ani jednego strzalu dobrze nie wyciagnal. A pilki wybijal po autacj, Pawelek przy nim to profesor. Jesli ty masz takie usprawiedliwienie to daj sobie spokoj z pisaniem bo sie osmieszasz tylko.