Wyświetl pojedynczy post
Wasiu
Senior Member
 
Od: 04.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 14.03.2009, 20:23
<Crasch> napisał(a):
;692513Sapela dzisiaj zagrał fantastycznie.
O kuuuuuurwaaaaaa <hahahaha>
Przeciez on ani jednego strzalu dobrze nie wyciagnal. A pilki wybijal po autacj, Pawelek przy nim to profesor. Jesli ty masz takie usprawiedliwienie to daj sobie spokoj z pisaniem bo sie osmieszasz tylko.
Odpowiedz cytując