Wyświetl pojedynczy post
SuperTSW
Junior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#199
Stary 14.03.2009, 20:23
Nie wiem z czego sie tak cieszycie ,bo ja po dzisiejszym meczu czuje sie zrobiony "w chuja" przez naszych pilkarzy i niech sobie juz daruja te tlumacznia pomeczowe bo sa zenujacy,ze pilka nie wpadla itd .Taki Belchatów ,jakby sie sezon zaczynal to bylby murowanym kandydatem do spadku , parodia.
PO CO WY GRACIE JAK WY AMBICJI NIE MACIE
Odpowiedz cytując