luke1906 napisał(a):

z ostatnich 4 wyjazdów przywieźliśmy zaledwie 2 punkty
jutro Lech wygra w Zabrzu i jest po wszystkim
widzieliście statystyki meczu? to dramat nie wygrać takiego meczu
|
Statystyki nie grają...
Zobaczymy czy Amica jutro wygra.
tydzien temu Wisła była supe,r na mistrza, teraz nie udało sie strzelić bo mieli kompletnego niefarta i juz są mieszani z błotem
Mnie sie gra Wisły podobała tylko zabrakło bramek..Sapela dzisiaj zagrał fantastycznie.