Wyświetl pojedynczy post
<Crasch>
Senior Member
 
 
Od: 09.2006
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 14.03.2009, 20:21
luke1906 napisał(a):Wyświetl post
z ostatnich 4 wyjazdów przywieźliśmy zaledwie 2 punkty
jutro Lech wygra w Zabrzu i jest po wszystkim

widzieliście statystyki meczu? to dramat nie wygrać takiego meczu
Statystyki nie grają...
Zobaczymy czy Amica jutro wygra.

tydzien temu Wisła była supe,r na mistrza, teraz nie udało sie strzelić bo mieli kompletnego niefarta i juz są mieszani z błotem

Mnie sie gra Wisły podobała tylko zabrakło bramek..Sapela dzisiaj zagrał fantastycznie.
Odpowiedz cytując