Wyświetl pojedynczy post
KRIS22
Senior Member
 
Od: 05.2005
Skąd: KRAKÓW PLASZÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#188
Stary 14.03.2009, 20:18
Po dzisiejszym meczu powiem tylko tyle za co niektórzy mnie tu zjada ze na 90 procent mistrzem zostanie Lech.
Dzisiejszy mecz pokazał ze brakuje nam totalnie wykończenia akcji jedyne za co należy pochwalić naszych piłkarzy to walka do końca. Przed derbami martwilismy sie o kartki dla obronców a tu mamy taką minę w postaci kontuzji Brożka powiem ze mam obawy przed derbami i chyba nie jestem osamotniony w tych obawach cóż pozostaje liczyć na Super Doping a to juz zalezy tylko od nas kibiców !!!
Odpowiedz cytując