Temat
:
Filmy, które warto obejrzeć
Wyświetl pojedynczy post
zuraw9
Senior Member
Od: 03.2004
Skąd: Żywiec
Offline
#
315
14.03.2009, 20:17
JLB
napisał(a):
a nie wiesz czasem czy już nie ma go w videoworldach albo jakiś innych wypożyczalniach?
Chętnie bym oglądnął.
Ale chodzi Ci o pierwszą część? Bo ona już ma kilka lat i od dawna jest w wypożyczalniach
zuraw9
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zuraw9
Znajdź inne posty napisane przez zuraw9