Aimable napisał(a):

|
Cuul ma rację... !00% pewność co się dzieje w kolanie daje wyłącznie artroskopia czyli wejście do kolana. 2 w kolejności wiargodności badanie to rezonans.
|
Po co otwierać kolano jeśli punkcja, usg czy rezonans nic nie wykażą...?
Nie ma co dywagować oni już lepiej wiedzą co i jak a nam pozostaje trzymać kciuki by to nie było zerwanie.
Co do meczu, kolejny raz nie wykorzystujemy okazji zbliżenia się do Lecha. Bez Pawła nasz atak nie istnieje a i pomocnicy jakoś zapomnieli jak się strzela bramki...